Resultaten socialisatie en brevet van leden Hond en Gezel

25-04-2015

 

 

Socialisatie: iedereen is geslaagd

 

Colpaert Nicky met Icéa

 

Tilly Célien met Noxx                                                                

 

Lannoye Nico met Muran

 

Verstraeten Patrick met Tosca

 

Bossier Sandra met Charlie

 

Standaert Christa met Lara

 

Billet Axelle met Ayco

 

Mussche Jan met Meya

 

Dumolin Olivier met Chiva

 

De Lobel  Jaak met Noortje

 

Moeyaert Kristof met Northern Light

 

Alleman James met Lana

 

Geneyn Bertrand met Oreye

 

De Muynck Lotte met Noortje

 

Stroo-Ballegeer Thomas Kimberley met Nina

 

Caerels Lena met Tessa

 

Doom Michel met Nouchka

 

Vandenbroecke Tine met Zoë

 

Roosebrouck Jill met Humpfrey of Silkenhome

 

Brevet: iedereen is geslaagd

 

Vergaerde Steve                   87,5/100

 

Vereecke Orlando                85/100

 

Vandenbussche Anja           97/100

 

Vanterwijngen Ginette        88/100

 

Lammens Marc                    72,5/100

 

Pickery Ann                           93/100

 

Van de Sompele Kurt          95/100

 

 

 

CLUBKAMPIOENSCHAP OKTOBER 2014


Deelnemers Pups


1. Ballegeer Kimberley met NAELLE 99

    Dewit Barbara met NERO 99

    Geneyn Bertrand met OREYE 99

2. Bouchaert Pascale met GUUST 98

3. Denolf Rudy met HERA 96

    Deloof Timme met NORVIN 96

4. Coene Greta met MIKI 95

5. Doom Michel met NOUCHKA 94

6. Decloedt Belinda met ZITA 93

7. Langbeen Philippe met BOBOR 92

8. De Lobel Jaak met NOORTJE 91

    Smessaert Peter met NAYKO 91

    Delbaere Riet met KAMIEL 91

9. Verhevick Jose met QUICO 88

10. Castelein Bieke met OTJE 77

 

Gehoorzaamheid: Deelnemers A beginners

1. Dumoulin Olivier met SHIVA 100

2. Vergaerde Steve met NANO 100 ( na barrage)

3. Vandenbussche Anja met EDEN 98

4. Vandewiele Matthias met CASPER 97

5. Lahousse Marijke met PIA 95

    Caerels Lena met TESSA 95

    Herman Inge met NESTOR 95

6. Maertens Dany met PETRO 90

7. De Lille Aurelia met NASKA 89

8. Vermeulen Marc met LOWIE 86

9. Luypaerts Davina met RIO 85

10. Degrande Sonja met CASPER 83,5

11. Maene Odette met MIRA 71,5



Gehoorzaamheid: Deelnemers Groep A gevorderden


1. Colpaert Nicky met ICEA 94

2. Christiaens Iphigenia met NURI 92

3. Degraeve Isolde met MANON 90

4.Louwagie Benny met BALTA 89

5. Breemeersch Gaby met CARESSE 88

6. Traen Joëlle met LUCKY 87

7. Slegtinck Karline met NOXX 81

7. Verstraeten Patrick met TOSCA 81

9. Depovere Berre met CLIO 80

10. Kindts Christophe met Torres 78

11. Standaert Christa met LARA 77,5


Gehoorzaamheid: Deelnemers Groep B

1. Vandenbussche Anja met MASON 78/80

2. Billet Axelle met AYCO 71/80

3. Vanhoecke Kurt met JOFFEN 69/80

4. Mussche Jan met MEYA 51/80

5. Lammens Marc met BORAN geslaagd

6. Crombez Laura met OTTO NG

7. De Fauw Ludwina met ORBO NG

8. Vanwelsenaere Peter met IZZy NG

 

Gehoorzaamheid: Deelnemers Groep C

1. Duchesne Katinka met JIBA 86

2. Vergaerde Steve met COOPER 85

3. Van de Winkel Inge met MIKA 75

4. Vanterwijngen Ginette met MYLAN 74

5. De Lobel Kathy met LUNA 73


Gehoorzaamheid: Deelnemers groep Debutanten

1. Bols Ronny met IRON 86

2. Knockaert Nancy met MISTIC 85

3. Verhaeghe Marnix met CORTEZ 82

4. Vandenberghe Geert met HUMMER 73

5. Ghysel Nele met YERKO 66

6. Lenoir Marleen met JARCO 65

7. Daemers Kimberley met YOGI 64

8. Gevaert Leen met LIMA 44



Gehoorzaamheid: Deelnemers PG1 en PG2

1. Vandamme Patrick met TINA 90

2.Knockaert Nancy met GRINGO 88

3.Blomme Lucia met HILCO 78


Clubkampioen

1. Bols Ronny met ELABA PG2 141